Ke správné výbavě každého elektrikáře patří i spousta technického vybavení, mezi kterým poměrně zásadní postavení zabírá multimetr. Tím totiž pečlivě změříte vše podstatné a určitě se hodí i na domácí využití. Protože Vyhlášku 50 má dnes kde kdo a ruku na srdce, do elektriky a přístrojů dnes „vrtá“ i spousta lidí bez ní. Takže se určitě ledaskomu bude zamlouvat dnešní nabídka digitálního multimetru SATA DY03001 z e-shopu Cafago. Samozřejmě za extra cenu.

Název SATA zní technologicky zdatnějším jedincům  povědomě, ale tady se opravdu nejedná o Serial ATA sběrnici počítače, ale o název značky samotné. Ta je navíc pod záštitou platformy Xiaomi Youpin. Jinak jde o univerzální digitální multimetr, kterým změříte proud, napětí, odpor, nebo třeba otestujete diody. Výsledky pak uvidíte na velkém podsvíceném LCD displeji. Vše je pak k dispozici ve velmi kompaktní formě v uzavíratelné krabičce s rozměry 56 x 23 x 114 mm a 101 g váhy. Není tak problém multimetr prostě strčit do kapsy a mít ho u sebe v pohotovosti.

A radost udělá i více než rozumná cena, protože je na e-shopu Cafago multimetr SATA DY03001 momentálně k dispozici v bleskových prodejích jen za 16.14 euro. To vskutku není mnoho a nic tak nestojí v cestě si ho pořídit i domů. Kdo ví, kdy se bude hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.