Společnost Samsung patří mezi ty výrobce, kteří dokáží uživatelům nabídnout poměrně široké portfolio produktů ve společném ekosystému. Kromě telefonů a tabletů má i slušnou nabídku různých nositelností, ať už jde o chytré hodinky nebo například sluchátka. Ostatně ta poslední sluchátka Galaxy Buds Live byla představena poměrně nedávno na akci Galaxy Unpacked. Nyní se zdá, že v přípravách jsou sluchátka nová, která by měla mít obchodní název Galaxy Buds Sound.

Info o tom, že Samsung chystá nová sluchátka najdeme na stránkách SamMobile. Podle nich jsou sluchátka zatím údajně jen v předprodukční fázi, takže jejich představení nemůžeme nějak extra brzo očekávat. Navíc by to ani moc smyslu nedávalo, když Galaxy Buds Live jsou jen krátce na trhu a docela dobře jdou na odbyt. Je tedy jasné, že chystaná Buds Sound by mohla být jejich nástupcem. Navíc se o nich ví jen to, že si výrobce požádal o ochrannou známku na tento obchodní název. Žádost byla podána u Úřadu pro duševní vlastnictví ve Velké Británii, takže je pravděpodobné, že prodeje by mohly běžet na globálních trzích.

Ale jak už to bývá, ochranná známka je jedna věc a následná výroba produktu pro komerční využívání je věc druhá. Navíc Samsung může tento název využít v podstatě pro jakékoli zařízení, které spadá do kategorie 9, pro kterou byla ochranná známka vystavena. Klidně by mohlo jít VR brýle, televizory a nebo dokonce tiskárny. Ale vzhledem k tomu, že název Buds už společnost pro sluchátka použila, je logické, že by takto nepojmenovali třeba televizi. Proto berte tuto informaci jen jako takové avízo, že by snad někdy v budoucnu mohla sluchátka Buds Sound spatřit světlo světa.