Konec roku se pomalu ale jistě blíží. A i když by se mohlo zdát, že na obzoru už nejsou žádné nové telefony, není tomu tak. Xiaomi má sice s vlajkovými modely pro letošek splněno, ale Redmi pro nás ještě něco chystá. Alespoň podle CEO značky, pana Lu Weibinga. Ten na čínském Weibo hlásí, že se ještě v tomto čtvrtletí chystají na vydání nových telefonů. Tohoto oznámení se hned chytl i známý čínský tipař a tvrdí, že by měly být představeny další modely řady Redmi K30.

O které stroje Redmi by konkrétně mělo jít tipař neuvádí. Ale dost dobře by mohlo jít o vlajkovou loď s procesorem Snapdragon 865. Protože byl před nedávnem čínským úřadem 3C certifikován telefon s kódovým označením M2007J3SC a podporou 5G, spekuluje se o tom, že by mohlo jít o Redmi K30T. A abychom byli zcela důslední musíme přidat i další info. Čeká se, že už brzy bude na čínský trh uveden telefon Xiaomi Mi 10T, ale pod jiným názvem. A tady se opět dostáváme ke zmíněnému Redmi K30T. A pokud by to měla být pravda, očekává se i nižší cena než u globální verze Mi 10T.

Samozřejmě jde jen a pouze o dohady, protože ani Xiaomi a ani Redmi nepotvrdily, že se chystají vydat rebrandovaný model Mi 10T. A už vůbec není jasné, kdy přesně by k představení mělo dojí. Tipaři sice odhadují, že by se tak mohlo stát ještě do konce tohoto měsíce, ale ani oni si jisti nejsou. Neví se ani to, zda se na čínský trh dostanou i telefony Xiaomi Mi 10T Pro a Mi 10T Lite a zda i u nich dojde k přejmenování.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.