Jak je asi valné většině z vás známo, tak se na 14. říjen plánuje představovačka, na které bude hlavní hvězdou nový špičkový model OnePlus 8T. Kromě toho ale dojde i k uvedení nových bezdrátových sluchátek značky Oneplus a podle všeho nepůjde jen o jeden model. Známý expert Ishan Agarwal totiž poslal do světa informaci, že kromě očekávaných OnePlus Buds Z se dočkáme i OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition. A kromě extra dlouhého jména přihodil i nějaké ty konkrétní parametry a obrázky.

OnePlus Buds Z budou další generací již existující řady TWS sluchátek a v porovnání se základní řadou dojde k několika změnám. Sluchátka tak údajně nebudou mít 13.4 mm měniče, ale jen 10 mm. Zachována pak zůstane podpora Dolby Atmos nebo Dirac Audio Tuner. Zkrácena by teoreticky měla být i výdrž, protože nový model má mít 5 hodin samostatně a 20 hodin s nabíjecím boxem. Nová je také certifikace IP55 namísto IPX4 a každé ze sluchátek by mělo mít hned dva mikrofony. Zmíněný nabíjecí box pak bude mít jiný design s uložením sluchátek „naležato“.

To Bullets Wireless Z Bass Edition podle všeho vypadají velmi podobně jako předchůdci. Měly by mít stejné 9.2 mm měniče, stejný systém rychlo-nabíjení (10 minut pro 10 hodin provozu) a magnetické ovládací funkce. Jedinou změnou tak bude asi jiné vyladění zvuku s důrazem na basovou složku a také zkrouhnutí výdrže na baterii z 20 hodin na 17 hodin. Na druhou stranu se dá očekávat velmi podobná cena jako u původního modelu. Větší výběr nikdy není na škodu, takže jsme na novinková sluchátka od OnePlus určitě zvědavi.