Jak je asi valné většině z vás známo, tak se na 14. říjen plánuje představovačka, na které bude hlavní hvězdou nový špičkový model OnePlus 8T. Kromě toho ale dojde i k uvedení nových bezdrátových sluchátek značky Oneplus a podle všeho nepůjde jen o jeden model. Známý expert Ishan Agarwal totiž poslal do světa informaci, že kromě očekávaných OnePlus Buds Z se dočkáme i OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition. A kromě extra dlouhého jména přihodil i nějaké ty konkrétní parametry a obrázky.

OnePlus Buds Z budou další generací již existující řady TWS sluchátek a v porovnání se základní řadou dojde k několika změnám. Sluchátka tak údajně nebudou mít 13.4 mm měniče, ale jen 10 mm. Zachována pak zůstane podpora Dolby Atmos nebo Dirac Audio Tuner. Zkrácena by teoreticky měla být i výdrž, protože nový model má mít 5 hodin samostatně a 20 hodin s nabíjecím boxem. Nová je také certifikace IP55 namísto IPX4 a každé ze sluchátek by mělo mít hned dva mikrofony. Zmíněný nabíjecí box pak bude mít jiný design s uložením sluchátek „naležato“.

To Bullets Wireless Z Bass Edition podle všeho vypadají velmi podobně jako předchůdci. Měly by mít stejné 9.2 mm měniče, stejný systém rychlo-nabíjení (10 minut pro 10 hodin provozu) a magnetické ovládací funkce. Jedinou změnou tak bude asi jiné vyladění zvuku s důrazem na basovou složku a také zkrouhnutí výdrže na baterii z 20 hodin na 17 hodin. Na druhou stranu se dá očekávat velmi podobná cena jako u původního modelu. Větší výběr nikdy není na škodu, takže jsme na novinková sluchátka od OnePlus určitě zvědavi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.