Pořízení krabicové verze některého ze softwarových produktů Microsoftu rozhodně nepatří k levným kratochvílím. Dokonce i OEM krabicové verze často šplhají do tisícových položek, což je pro mnohé velmi špatně dosažitelné. Naštěstí existuje i jiná možnost, kterou je nákup softwarových klíčů online z obchodů  třetích stran. Jako je třeba Godeal24.com, kteří pro nás mají navíc ještě slevy až 62 %. Takov8 licence na Windows 10 za něco málo přes 7 euro rozhodně nezní špatně, že ? A v nabídce je toho samozřejmě mnohem více.

Začít slevové akce samozřejmě musíme systémem samotným a klíče na Windows 10 si užívají až 50 % dolů díky slevovému kupónu SGO50. A na výběr máte samozřejmě několik možností, mezi kterými je tou nejlevnější nabídku klíčů na dvě PC.

Následovat musí logicky i kancelářský balík v podobě produktů řady Microsoft Office 2016 a 2019. Těm přísluší odpovídající slevový kupón SGO62 na krásnou 62 % slevu. A pro jistotu jsou v nabídce i některé kombo balíčky dohromady se systémem.

Potřebujete ještě něco dalšího ? Třeba Office pro Mac ? Nebo dáváte ze záhadných důvodů přednost předplatnému Office 365 před kompletními verzemi ? Pak se vám bude určitě hodit kupón SGO55 na 55 % slevu na následující produkty.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.