Nejpopulárnějšími hodinkami na planetě jsou podle prodejů stále Apple Watch a tak je jasné, že na jejich designu také asi něco bude. Pochopili to třeba i u Xiaomi, kteří své Mi Watch u jablečného produktu minimálně velmi silně inspirovali. A samozřejmě i menší značky se snaží jak to jen jde se na jednoznačném úspěchu přiživit. Takže pokud se vám zamlouvá tento design, tak by se vám mohly líbit i hodinky Gocomma Mi5, které jsou navíc i v akci na e-shopu Gearbest.

Tělo hodinek Gocomma Mi5 je vyrobeno ze zinkové slitiny a lehce obdélníkový tvar zahrnuje i 1.54-palcový TFT displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Ten je samozřejmě dotykový, ale ovládání usnadňuje i multifunkční korunka. Připojení k telefonu je pak realizováno pomocí Bluetooth 5.0 a k dispozici jsou díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu i Bluetooth hovory přímo přes hodinky. Kromě toho je nabízen i monitoring srdečního tepu, krevního tlaku, krokoměr, sledování spánku, spotřeby kalorií a další. Potěší určitě i voděodolná certifikace IP67. Baterie má 200 mAh a údajně vydrží v rozmezí 3-15 dnů dne používání.

Hodinky jsou v prodeji se silikonovým páskem a na výběr je hned z pětice barevných variant. Ale i tělo hodinek samotných je zvolené barvě přizpůsobeno, takže nejde čistě jen o barvu pásku. V bleskových prodejích na Gearbestu pak Gocomma Mi5 momentálně seženete jen za velmi hezkých 19.99 dolarů. Apple Watch to sice funkcemi a výbavou určitě nejsou, ale to za tu cenu asi nikdo nečeká.