Existuje v dnešní době snad nějaký nadšenec do technologií bez chytrých hodinek nebo náramku ? Pravděpodobně bychom museli hledat opravdu pořádně.  Na našem trhu si velmi dobrou pozici za pár let vybudovali Huami se svými modely řady Amazfit, která má něco opravdu pro každého. A my pro vás dnes máme nabídku se slevovým kupónem z e-shopu Gearbest na starší, ale osvědčený model Huami Amazfit Bip z jejich portfolia. Ten je i na dnešní poměry velmi slušně vybaven a určitě má co nabídnout.

Huami Amazfit Bip může nabídnout 1,28-palcový barevný dotykový displej čitelný i na přímém slunci, vestavěný duální navigační GPS + Glonass modul, senzor na monitoring srdečního tepu, speciální sportovní režimy na spoustu aktivit, připojení pomocí Bluetooth 4.0, podporu chytrých notifikací nebo voděodolnou certifikaci IP68. Baterie by pak měla vydržet až 45 dní při střídmém používání. Tělo hodinek je vyrobeno z polykarbonátu, takže váží pouhých 32g a k dostání je v dnešní akci ve stylové barvě Hazel Green.

Hodinky jsou navíc dostupné z polského skladu obchodu, takže se vyhnete všem doplatkům a tahanicím s proclením. Využitím slevového kupónu PLAAMAZFITBIP se navíc dostanete na cenu jen 75.99 dolarů. Takže pokud hledáte osvědčené chytré hodinky za solidní peníze, tak s tímto modelem nemůžete šlápnout vedle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.