Před několika měsíci společnost Meizu oznámila, že do konce letošního roku neplánuje uvedení žádného nového telefonu. Ale i přesto bychom neměli být o produkty tohoto výrobce ochuzeni. Ve čtvrtém kvartálu 2020 bychom se měli dočkat softwaru Flyme fo Watch. Zároveň s ním by měly být představeny i zbrusu nové Meizu Watch.

To, že jsou v přípravách nové Meizu Watch by se mohlo odvíjet od toho, že i přes pandemii koronaviru trh s chytrými hodinkami neztratil na síle. Právě naopak. Hodinky a další nositelnosti se letos prodávají opravdu velmi dobře. A pokud už bude mít Meizu své vlastní hodinky, je jen logické, že upraví svou nadstavbu Flyme OS tak, aby jim plně vyhovovala. Navíc by pro mnohé uživatele chytrých hodinek mohlo být příjemným osvěžením, kdyby se na scéně objevily další. Ostatně poslední hodinky vydala Meizu před čtyřmi lety.

Tipaři dokonce odhadují, že by společnost mohla připravovat více než jen jednu nositelnost. Na čínském Weibo si totiž zaregistrovala stránku Meizu Smartwatch. O letošních prázdninách si také nechali zaregistrovat ochrannou známku pro Meizu Watch a Flyme for Watch. Takže je pravděpodobné, že to nedělali jen kvůli jedněm hodinkám. A pokud vzpomeneme na to, že svého času patřily telefony společnosti k tomu nejlepšímu, co se na trhu objevilo, můžeme doufat, že se jim bude podobně dařit i v segmentu chytrých nositelností. Ovšem jak budou chystané hodinky vypadat, nebo jaké budou mít parametry, výrobce zatím tají.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.