Říjen vypadá na velmi aktivní měsíc pro značku OnePlus, která má na 14. října naplánovanou velkou představovačku. Na ní bude hlavní hvězdou nový špičkový model OnePlus 8T a pravděpodobně i nová bezdrátová sluchátka. To by ale nemělo tento měsíc být všechno, protože se údajně dočkáme i nových členů nové řady Nord. A to hned dvojice modelů, protože zasvěcené zdroje hovoří o tom, že do konce října budou představeny i nové telefony OnePlus N10 a OnePlus Nord N100. Že by opravdu OnePlus plánovali masivní expanzi do všech cenových kategorií ?

S OnePlus Nord N10 už jsme měli v několika článcích tu čest, protože by se mělo jednat o midrange model mířící do Severní Ameriky. V USA totiž není dostupný původní OnePlus Nord a tak by tuto díru měl zaplácnout právě tento model. Což ale neznamená, že půjde jen o exkluzivitu na jednom trhu, protože konkrétní oficiální vyjádření se zatím nekoná. Každopádně půjde o telefon s procesorem Snapdragon 690, 6.49-palcovým FullHD+ displejem s 90 Hz a hlavním fotoaparátem se čtyřmi senzory, mezi kterými bude dominovat 64 Mpx kousek.

Co se týče OnePlus Nord N100, tak nejsou informace už veškeré žádné a můžeme se tak jen domýšlet. Logickou úvahou by mohlo jít o nedávný „Clover“ model z certifikačních agentur, vybavený Snapdragonem 460. Opět se teoreticky může jednat jen o telefon plánovaný jen pro některé trhy, ale celá strategie značky zatím není zcela jasná. Až do teď OnePlus v podstatě vždy měli veškeré modely globální jak to jen šlo. No uvidíme, jasno by opravdu mělo teoreticky být do konce října.