Říjen vypadá na velmi aktivní měsíc pro značku OnePlus, která má na 14. října naplánovanou velkou představovačku. Na ní bude hlavní hvězdou nový špičkový model OnePlus 8T a pravděpodobně i nová bezdrátová sluchátka. To by ale nemělo tento měsíc být všechno, protože se údajně dočkáme i nových členů nové řady Nord. A to hned dvojice modelů, protože zasvěcené zdroje hovoří o tom, že do konce října budou představeny i nové telefony OnePlus N10 a OnePlus Nord N100. Že by opravdu OnePlus plánovali masivní expanzi do všech cenových kategorií ?

S OnePlus Nord N10 už jsme měli v několika článcích tu čest, protože by se mělo jednat o midrange model mířící do Severní Ameriky. V USA totiž není dostupný původní OnePlus Nord a tak by tuto díru měl zaplácnout právě tento model. Což ale neznamená, že půjde jen o exkluzivitu na jednom trhu, protože konkrétní oficiální vyjádření se zatím nekoná. Každopádně půjde o telefon s procesorem Snapdragon 690, 6.49-palcovým FullHD+ displejem s 90 Hz a hlavním fotoaparátem se čtyřmi senzory, mezi kterými bude dominovat 64 Mpx kousek.

Co se týče OnePlus Nord N100, tak nejsou informace už veškeré žádné a můžeme se tak jen domýšlet. Logickou úvahou by mohlo jít o nedávný „Clover“ model z certifikačních agentur, vybavený Snapdragonem 460. Opět se teoreticky může jednat jen o telefon plánovaný jen pro některé trhy, ale celá strategie značky zatím není zcela jasná. Až do teď OnePlus v podstatě vždy měli veškeré modely globální jak to jen šlo. No uvidíme, jasno by opravdu mělo teoreticky být do konce října.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.