Současná generace herních telefonů jsou opravdu nekompromisní monstra s brutálním výkonem a parametry. Na výběr máte mezi několika modely velkých značek, které se často liší jen v drobných detailech. Rozhodujícím faktorem se tak velmi jednoduše může stát cena, pokud se vám podaří najít některý z telefonů ve slevové akci. Třeba jako dnes, kdy pro vás máme „nabušenou“ mezinárodní verzi ASUS ROG Phone 3 z e-shopu Gearbest s extra slevovým kupónem.

ASUS ROG Phone 3 toho může nabídnout vskutku hodně, protože tvůrci na výbavě rozhodně nešetřili. Dostanete tak třeba 6.59-palcový FullHD+ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz nebo odezvou 1 ms. Nebo super výkonný procesor Snapdragon 865 Plus spolu s 12 GB LPDDR5 RAM a 256 GB vnitřní UFS 3.1 paměti. Případně zcela nový systém chlazení, 6000 mAh kapacitu baterie s 30W nabíjením, ultrasonická dotyková „trigger“ tlačítka, stereo GameFX reproduktory a spoustu dalšího. Neztratí se ani fotografické vybavení s trojicí 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx senzorů nebo 24 Mpx selfie kamerkou.

Na Gearbestu je pak toto herní monstrum v černé barvě v akci za velice zajímavé peníze, ale my nabídku ještě vylepšíme. Pomocí slevového kupónu GBASUS666 totiž cena spadne až na 829.99 dolarů, což je výrazný posun oproti cenám u nás. Pokud tedy toužíte po opravdu super výkonném herním telefonu s parádní výbavou, tak je ASUS ROG Phone 3 právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.