Elektrické sonické zubní kartáčky se v poslední době staly velmi populárními a naštěstí už i jejich ceny  dávno klesly do přijatelných hladin. A za fantastické ceny lze najít opravdu velmi pokročilé modely s parádní výbavou a funkcemi. Právě takovým kusem je i Alfawise SG-949, který pro vás dnes máme v bleskových prodejích z oblíbeného e-shopu Gearbest. Cena je opravdu lidová, navíc si můžete s související akci pořídit i náhradní hlavice také ve slevě.

Alfawise SG-949 toho může nabídnout za svoji cenu opravdu hodně. Ať už jsou to citlivé špičkové štětinky kartáčku DuPont, 5 čistících režimů s rozdílným použitím nebo sonické vibrace až 40.000 pulsů za minutu k odstranění plaku. Kartáček vás také sám upozorní na doporučené 2 minuty čištění ve 30 sekundových intervalech. Nabíjení je pomocí USB portu a výdrž by měla být zhruba kolem 25 dnů používání. Samozřejmostí je pak i voděodolná certifikace IPX7. V balení pak najdete i dvě náhradní hlavice, takže máte do začátků na chvíli vystaráno.

Na e-shopu Gearbest pak momentálně najdete tento výborný sonický zubní kartáček jen za 16.99 dolarů. K mání je ve stylové černé barvě, která nikdy neurazí. A určitě se vyplatí zapřemýšlet i o další porci náhradních hlavic, protože set 5 kousků stojí jen extra 4.99 dolarů. Nechte tak s čistým svědomím péči o váš chrup na starost moderní technice.