Na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně jsme se letos dočkali dvojice nových chytrých nositelností značky Honor, které určitě stojí za pozornost. Chytré hodinky Honor Watch GS Pro jsou vůbec prvním outdoorovým produktem této značky a dokonce na veletrhu dostaly cenu Outdoor Innovation Wearable Gold Award. Stylové nové fitness hodinky Honor Watch ES pak také rozhodně mají co nabídnout. Oba modely úderem dnešního dne startují své předprodeje v oficiální distribuci v ČR, které se zajímavými cenami a extra dárky poběží až do 18. října.

Honor Watch GS Pro splňují hned 14 typů vojenských testů standardu MIL-STD-810G, takže se o jejich odolnost určitě nemusíte bát. V robustním kovovém těle je zasazen kruhový 1.39-palcový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů. Velmi dobrý výkon pak zaručí procesor Kirin A1, který se pozitivně podepíše i na výdrži baterie, která dosahuje až 25 dní na jedno nabití. Hodinky mají integrovaný GPS čip a podporují také 100 režimů cvičení a sportu, včetně turistiky a lyžování. Umí také předpovídat změny okolního počasí a včas vás varovat. V předprodeji je seženete za 6 499 Kč a navíc s bezdrátovými sluchátky HONOR Magic Earbuds jako dárek.

Druhá novinka Honor Watch ES je pak křížencem hodinek a fitness náramku. Nabídne obdélníkový 1.64-palcový AMOLED s rozlišením 456 x 280 pixelů, na který si naskládáte preferované widgety. Hodinky umí 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a až 44 animovaných pohybových cvičení, přičemž podporují až 95 tréninkových režimů. Nechybí optický snímač tepové frekvence, senzor SpO2, akcelerometr, gyroskop, měření spínku a spousta dalšího. Procesorem je opět Kirin A1 a výdrž by se měla pohybovat zhruba kolem 10 dnů. V předprodejích jsou ode dneška za cenu 2 499 Kč s fitness náramkem HONOR Band 5 jako dárek.