Přestože jsou telefony řady Samsung Galaxy S20 na trhu sotva pár měsíců, na síti se už pomalu začínají objevovat zvěsti o jejich nástupcích. Jedním z nich bude i model Samsung Galaxy S21, jehož rendery jsme měli možnost před nedávnem vidět. A samozřejmě se mluví i o verzi Samsung Galaxy S21 Ultra. O ní se tipaři zmiňují už zhruba tři měsíce a tvrdí, že bude mít velký displej a spekuluje se o úhlopříčce přes sedm palců.

Nyní se na síti objevila další nová informace o výbavě telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra. Pochází od jihokorejských tipařů, kteří se odvolávají na zdroje blízké výrobci. Podle nich se Samsung chystá svou vlajkovou loď vybavit také stylusem S Pen. Což by mohlo dost dobře korespondovat i s původní informací o velikosti displeje, protože stylusem výrobce v minulosti doplňoval pouze telefony řady Galaxy Note.

V souvislosti s tím vychází také najevo, že Samsung mění svoji strategii, a to hlavně v divizi chytrých telefonů. Podle jihokorejských tipařů se chtějí zaměřit na to, že jejich vlajkové lodě budou patřit mezi skládací, nebo ohebné telefony, které budou spadat do řady Galaxy Z. Řady S a Galaxy Note, které dosud patřily mezi vlajky budou do budoucna, řekněme, jen prémiovými stroji. Jejich parametry by tedy měly být mírně nižší než u telefonů řady Galaxy Z. Ale i přesto bude model Galaxy S21 Ultra doplněný o stylus velmi atraktivním telefonem, i když patrně ne zrovna nejlevnějším. V závěru dodejme, že jeho atraktivita bude založena i na tom, že by měl být osazen vlajkovým procesorem Snapdragon 875.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.