Před dvěma dny jsme vás informovali o tom, že značka Poco připravuje vydání dalšího telefonu. Termín představovačky je stanoven na 6. října/októbra a přístroj bude představen pro indický trh. A taky už víme, že by mělo zřejmě jít o přejmenovaný model Redmi 9C. Poco má vytvořenu i speciální stránku, na kterou postupně sune klíčové parametry chystaného modelu Poco C3. Díky tomu, máme už potvrzeny specifikace foto výbavy.

Jak by tedy mohl vypadat hlavní fotoaparát Poco C3? Rozhodně bude mít tři senzory, které budou společně s LED bleskem uloženy do čtvercového modulu. Je také potvrzeno, že primární snímač bude mít rozlišení 13 MPix a doplní jej makro objektiv a senzor pro zaznamenání hloubky ostrosti. Tyto snímače by měly mít shodně po 2 MPix. Podle fotky kousku zadního panelu s fotoaparátem, který je na promo stránce Poco C3 k vidění, můžeme odhadnout, že designově jsou záda rozdělena dvěma strukturami povrchu.

Další snímky na promo stránce potvrdily, že přední kamera bude uložena v kapkovitém výřezu. Její odhadované rozlišení je 5 MPix. Dále se můžeme dozvědět, že displej bude mít rozlišení HD+, jeho velikost ale na stránce nenajdeme. Výrobce dále naznačuje, že navýšil také kapacitu operační paměti, a to na 4 GB. Uvádí i to, že telefon je připraven na plynulý multitasking a hry. Všechna tato vodíkta by skutečně mohla naznačovat, že půjde o rebrandovaný Redmi 9C, který dostal drobné kosmetické úpravy. Navíc tipaři už také odhadují, že cena Poco C3 v konfiguraci pamětí 4/64 GB přijde na zhruba 149 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.