Chytré nositelnosti se prodávají jako housky na krámě a mezi ty nejdostupnější patří určitě chytré náramky. Ty sice možná postrádají styl a eleganci hodinek, ale na druhou stranu obvykle nabízí velmi solidní vybavení za fantastickou cenu. Nemluvě o obvykle výrazně delší výdrži baterie. Hrdým zástupcem právě této kategorie je třeba náramek Honor Band 5, který vše výše zmíněné naplňuje. A my pro vás dnes slevu na něj máme slevu z e-shopu Cafago, navíc z německého EU skladu.

Chytrý náramek Honor Band 5 může nabídnout 0.95-palcový barevný AMOLED displej s rozlišením 240 x 120 pixelů, který si samozřejmě můžete upravit spoustou dostupných tapet. Náramek bude šikovný hlavně jako pomocník se sledováním vlastních zdravotních dat a sportovních aktivit. K tomu je určena například Huawei TruSeen technologie pro tep, TruSleep pro spánkové režimy nebo monitoring okysličení krve. A samozřejmě také mnoho sportovních režimů včetně třeba plavání. Baterie by pak měla vydržet zhruba 14 dnů používání. Z německého skladu je černá verze náramku k dostání momentálně jen za 28.89 euro.

A když už jsme uprostřed nakupování na e-shopu Cafago, tak by se vám mohl hodit třeba i IR bezkontaktní teploměr z jejich nabídky. Ten je opravdu malý a kompaktní s váhou pouhých 59 g, přičemž k napájení slouží dvě AAA baterie. Dobře čitelný LCD displej zobrazí všechny základní informace a teploměr si zvládne zapamatovat až 32 měření. Můžete jej také využít nejen k měření tělesné teploty, ale i dalších objektů. Za pouhých 6.72 euro díky kupónu CC1842 jde o velmi zajímavou koupi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.