Levných čínských hodinek je na trhu přehršel a většina těch opravdu nejlevnějších kusů jsou v podstatě „no name“ modely. Z velkých výrobců se samozřejmě do hodinek opřeli hlavně Xiaomi a Huawei, ale i menší známé značky se pokouší ukousnout kousek trhu. A OUKITEL mezi známé rozhodně patří, protože i v našich končinách jde o velmi populární tvůrce zaměřené hlavně na odolné telefony a telefony s obří výdrží baterie. Dnes pro vás máme něco z jiného soudku, konkrétně jejich zajímavé chytré hodinky OUKITEL Z32. Ty jsou navíc momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest.

Chytré hodinky OUKITEL Z32 mají při pohledu na specifikace skoro blíže k telefonu, než čistě k hodinkám. Používají totiž procesor MT6739 spolu se 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, GPS+ Glonass, nebo slot na SIM kartu s podporou 4G datových přenosů (včetně všech našich pásem). A dokonce se nezapomnělo ani na dva fotoaparáty, 2 Mpx přední kamerka slouží k selfie snímkům nebo odemykání obličejem a boční 8 Mpx pak na normální fotografie. Baterie s kapacitou 900 mAh vydrží zhruba dva dny provozu a za zmínku stojí i magnetická nabíječka sloužící zároveň i jako powerbanka s 900 mAh.

Design hodinek je klasický s kruhovým displejem, který má úhlopříčku 1,6-palce a jde o IPS s rozlišením 400 x 400 pixelů. Tělo hodinek je z keramického materiálu, který pak doplní 22 mm vyměnitelný kožený řemínek. Hodinky mají také Wi-Fi připojení a i když podporují až 9 sportovních režimu, tak nemají senzor na měření tepu. Na druhou stranu dostanete například podporu hlasového ovládání Google Assistant a spoustu dalšího.

Výbava jako telefon a k tomu nízká cena

Model chytrých hodinek OUKITEL Z32 je k mání například na e-shopu Gearbest, kde jsou momentálně v bleskových prodejích. Pořídit si je tak můžete jen za 145.99 dolarů v černé verzi s hnědým koženým páskem. Pokud tedy potřebujete „nabušené“ hodinky s vlastní SIM kartou a dlouhá výdrž baterie pro vás není prioritou, tak jde o velmi zajímavou volbu.