Skládací telefon Motorola Razr 5G byl oficiálně představen na začátku září/septembra. Zhruba týden na to se dostal do prodeje na čínském trhu. Přestože jeho cena nebyla nijak lidová, byl vyprodán během necelých dvou minut. Sice nebylo přesně řečeno kolik kusů telefonů se prodalo, ale i tak to lze považovat za slušný úspěch. A pokud bychom měli zájem potenciálních kupců o tento letošní model srovnat s tím loňským, je stejný, ne-li vyšší. Proto v Číně připravili i druhé kolo prodejů, které mělo podobný úspěch.

Čínský trh je tedy snad rámcově uspokojen a proto se Motorola Razr 5G vydává na trh americký. Ten je pověstný tím, že véčkové telefony byly, jsou a budou tím artiklem, o který bude zájem. Motorola nyní potvrdila, že s prodejem ve Spojených státech počítá a měl by odstartovat už za dva dny, tedy 2. října/októbra. Telefon bude na americkém trhu nabízen ve dvou barvách, a to grafitové a černé. Jeho cena je nastavena na 1400 dolarů, což opět není cena nikterak nízká.

A protože výrobce asi tuší, že tahle cena by mohla některé zájemce odradit, tak v prvních dnech prodejů nabízí akční slevu. Jde o 200 dolarů, takže ti, kteří v první vlně telefon koupí, zaplatí jen 1200 dolarů. Skládací Razr 5G budou prodávat američtí operátoři T-Mobile a AT&T. Ale v nabídce jej bude mít i Amazon, Best Buy a také Motorola. Pokud si tedy na tento skládací stroj děláte zálusk a nechcete čekat, zda se vůbec začne prodávat v Evropě, možná by tohle nemusela být špatná šance na nákup.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.