Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu šikovných pomocníků do domácnosti a mezi ty nejoblíbenější se řadí i jejich robotické vysavače. Ty se navíc jen za pár let vyvinuly do mnohem univerzálnější a samostatnější podoby, přičemž navíc už dávno nestojí „majlant“. Třeba takový nový pokročilý model Xiaomi VIOMI V2 Pro, který pro vás dnes máme ve slevové akci e-shopu Cafago z německého skladu. A pro dobrou míru přihodíme ještě slevu na chytré hodinky K21.

Xiaomi VIOMI V2 Pro je robotický vysavač nové generace, který zvládne nejenom vysávání, ale i vytírání podlahy. Dokonce zvládne dělat i obě věci na jeden zápřah, protože k dispozici je i dělená nádržka jak na prach, tak i na vodu. Samozřejmostí pak jsou pokročilé technologie detekce překážek pomocí laseru a LDS radaru,, takže si robot sám najde ideální cestu. Celkem je k dispozici závratných 12 senzorů. Sací výkon 2100Pa také stačí v podstatě na cokoli a vysavač se i sám v případě potřeby vrátí do nabíječky. Třešničkou na dortu už je pak jen pokročilé nastavení a ovládání pomocí aplikace Mi Home. A z německého skladu je v akci k mání jen za 305.99 euro.

A během toho, co bude robotický vysavač pracovat, tak můžete třeba hodit nohy na stůl a mkrnout na akci na zajímavé chytré hodinky K21. Ty nabídnout kulatý 1.3-palcový IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a hlavně spoustu zajímavého vybavení. Třeba senzory na monitorování tepu, krevního tlaku či okysličení krve, ale také třeba i teploměr. Spolu s tím i osm sportovních režimů, sledování spánku a samozřejmě plnou podporu notifikací a spoustu dalšího. Nebo dokonce i odolnou certifikaci IP68. V bleskových prodejích na Cafago je pak koupíte ve dvou barvách jen za 17.84 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.