I když bychom se už pomalu mohli začít těšit na novou řadu Oppo Reno 5, zdá se, že Oppo chystá další rozšíření řady Reno 4. Posledním vydaným zástupcem je Reno 4 SE a jedná se tak o čtvrtý telefon této série. Výrobce už dokonce vydává upoutávku, že chystá pátý model řady Reno 4, který bude představen 12. října a ponese název Oppo Reno 4 F.

Na čínské síti se navíc objevila informace, že Oppo Reno 4 F bude představen v Indonésii. Telefon by měl mít podobný design jako Oppo F17 Pro a mělo by tak jít elegantní, štíhlý a velmi lehký model. Propagace chystaného Reno 4 F už jede na plné obrátky. Například na YouTube je k vidění i krátké promo video. Přesto se ani z upoutávky a ani z videa o telefonu moc nedozvíme. Snad jen to, že bude nabízen v bílé barvě. Dále to, že bude mít 4 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Z videa by se snad dalo ještě odhadovat, že bude zaměřen na fotoaparáty.

Hlavní specifikace

Naštěstí na Twitteru sdílí známý indický tipař Sudhanshu plakátek, který kromě renderovaných obrázků Reno 4 F uvádí i některé ze specifikací telefonu. Rendery odkazují na to, že kromě bílé barevné varianty by měla jít do prodeje i černá barevná verze. Displej telefonu by měl být typu Super AMOLED s oválnou „dírou“ pro přední duální kameru. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Dokonce i kapacita operační paměti by měla být vyšší, a to 8 GB. A dá se říct i to, že tak jak naznačuje video, měli bychom se dočkat několika zajímavých funkcí fotoaparátů. Konkrétně AI barevného portrétního režimu, režimu AI Beuty, AI Ultra Clear 108 MPix, záznamu videa v rozlišení 4K pro přední kameru a nočního režimu pro selfie a portrét..

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.