3D tiskárny už nám dávno zdomácněly i pro osobní použití k čemuž výrazně napomohl masivní pád cen i velmi pokročilých modelů. Není tak nejmenším problémem sehnat i skvěle vybavený kousek, který by byl ještě nedávnou ozdobou profesionálů. Jednu takovou 3D tiskárnu pro vás máme i dnes a jde opravdu o velmi zajímavý kus za neméně zajímavou cenu. Tedy vzhledem k vybavení, protože Alfawise U20 MIX toho může nabídnout vskutku hodně. Takže co si pro nás na Gearbestu nachystali ?

Alfawise U20 MIX totiž dostojí svému názvu a nabídne využití hned dvou tiskových strun, takže můžete jednoduše nakombinovat dvě barvy. Tiskárna nabídne automatický test funkčnosti při startu, případně bezpečný režim s automatickým vypnutím. Díky Wi-Fi připojení a pokročilé aplikaci vás pak dokonce po dokončení tisku informuje notifikační zprávou na telefon. Maximální tiskové rozměry jsou 300 x 300 x 400 mm a dočkáte se i automatického vyrovnávání desky. Ovládání je velmi jednoduché díky velkému 4.3-palcovému barevnému dotykovému displeji a k mání je i pokročilý designový software.

 

Zavádějí cena za tuto novou 3D tiskárnu je na Gearbestu 429.99 dolarů, což není nijak přehnané. Navíc máte až do 4. října možnost získat jeden kus denně ve 12:00 UTC jen za 339.99 dolarů s pomocí slevového kupónu ALU20MIX100. Tak jak se vám líbí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.