Čínské monstrózní digitální tržiště Aliexpress skrývá ve svých útrobách v podstatě vše, na co jen pomyslíte. Od technologických hraček až po oblečení a obskurní záležitosti. Najdeme tam ale i spoustu vybavení a doplňků pro kreativní duše mezi námi, například v kategorii hudby. A dva takové zajímavé hudební doplňky pro vás máme i v dnešní akci, která potěší zejména kytaristy. Protože univerzální kapodastr / ladička nebo malý dvoukanálový mixážní pult ammoon AGM02 Mini pro mnohé určitě nebudou k zahození.

Začněme právě univerzálním 2-v-1 zařízením, které slouží zároveň jako kapodastr a ladička. Díky velkému LCD displeji uvidíte vše potřebné ladící informace jako na dlani a k napájení postačí malá knoflíková baterie CR2032. Kapodastr se navíc hodí jak na klasickou nebo akustickou, ale i elektrickou kytaru. Ladička pak podporuje chromatické, kytarové i baskytarové ladění. Uchycení s gumovými podložkami pak zaručí citlivé zacházení s kytarou samotnou. A s cenou pouhých 9.99 dolarů se rozhodně nejedná o nic nedostupného.

Pro technicky zdatnější jedince se pak určitě bude hodit malý dvoukanálový mixážní pult ammoon AGM02 Mini, jako stvořený pro domácí studio nebo třeba karaoke. Nabídne dva vstupy pro mikrofon nebo samotný nástroj, RCA výstupy na zesilovač nebo rekordér a mnoho dalšího. Na obou kanálech pak máte možnost zvuk vyladit a mixovat přesně podle vašich chutí. Navíc je integrované USB rozhraní v počítači rozpoznáno jako externí zvuková karta, což vše jen usnadní. Pořídíte ho na Aliexpressu jen za 48.14 dolarů. Tak jak se vám dnešní hudební doplňky zamlouvají ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.