Dravá značka Realme proráží na trhu s chytrými telefony i v době koronavirové. Na začátku tohoto měsíce vydali v Indii telefony Realme 7 a Realme 7 Pro, které se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Ostatně tuto kombinaci si indický trh svým způsobem vyžaduje. O pár týdnu později byl představen i model 7i. I ten má jako přístroj střední třídy slušné specifikace a dobrou cenu. Nu a nyní by se celá řada Realme 7 měla dostat i na evropský trh. Není se čemu divit, protože značka si i na evropském trhu vybudovala solidní pozici.

A protože už když byla řada Realme 7 vydána, všichni její brzkou cestu do Evropy prorokovali, tipaři nyní odkazují na její možné evropské ceny. Podle jednoho z nich, který odhadované evropské ceny telefonů zveřejnil na svém twitterovém účtu, k evropským břehům zatím dorazí jen modely Realem 7 a 7 Pro. Dodává také, že evropské představení je jen otázkou několika dnů. Navíc jako bonus dostanou globální verze telefonů podporu NFC pro bezhotovostní platby.

Podle tipaře bude v Evropě Realme 7 nabízen v barvách Mist Blue, Mist White. Potenciální zájemci budou moci vybírat u standardního modelu z paměťových konfigurací 6 GB/64 GB a 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. První paměťová verze by měla stát od 200 euro do 230 euro (5421 až 6234 Kč). Vyšší paměťová verze by měla údajně přijít na 240 až 270 euro (6505 až 7318 Kč). Realme 7 Pro by měl být na evropském trhu nabízen v barvách Mirror Blue a Mirror Silver a jen v konfiguraci 8 GB/128 GB. Ta by měla mít cenu v rozpětí 290 až 320 euro, což je zhruba 7860 až 8674 Kč.