Čínské internetové obchody jsou samozřejmě zahlceny tunami technologických výstřelků a gadgetů, ale najdete tam i spoustu dalších věcí. A dnešní slevová nabídka ze známého e-shopu Gearbest to vezme právě s technologiemi poměrně dietně. Za velmi dobrou cenu je totiž nabízen miniaturní dalekohled, ve kterém opravdu mnoho elektroniky nenajdete. Na druhou stranu by se ale určitě mohl mnohým hodit na spoustu zajímavým činností. Tedy kromě špehování sousedů, na to tvůrci určitě ani nepomysleli.

Dalekohled je opravdu velmi malý a jde navíc ještě složit o fous více, jeho rozměry jsou pak opravdu titěrných 91 x 59 x 30 mm. Plně optické 22 mm čočky zvládnou až 40x přiblížení a k dispozici je i dioptrická korekce, takže uvidí opravdu každý. Dohlédnout byste měli teoreticky až do vzdálenosti plných dvou kilometrů, což ocení nadšení pozorovatelé divoké zvěře. A při venkovních hrátkách se určitě bude hodit i vodotěsná úprava pogumovaného materiálu, takže se neleknete ani deště.

Jako bonus navíc dostanete v ceně ještě přenosnou brašničku a hadřík na čistění čoček, což taky určitě neurazí. Cena je pak díky slevovému kupónu MINIVCTPE pouhých 11.99 dolarů a vaše peněženka se tak rozhodně příliš neprohne. A za podobné peníze už určitě stojí za to popřemýšlet, zda by se vám něco podobného nakonec opravdu nehodilo mít doma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.