Tak nám to vypadá, že v dohledné době budeme stále ještě trávit mnohem více času doma než v minulosti. A to hospody stále mají ještě otevřeno alespoň do desíti večer… Pokud byste se snad ale doma nudili, tak se nabízí hned celá řada bohulibých činností a koníčků. K těm kreativnějším patří určitě i 3D tisk a dnes pro vás máme zajímavou akci z e-shopu Cafago hned na dva výborné modely 3D tiskáren. Oba jsou navíc k sehnání z německého skladu, takže odpadnou další doplatky a zádrhele.

TWO TREES BLUER nabízí velmi solidní parametry v kombinaci se slušnou cenu. Získáte s ní třeba maximální tiskovou plochu 235*235*280 mm, inteligentní vyrovnání desky se speciální pružinou, vysokou kvalitu tisku bez přechodových linií, dvojici turbo větráků, velmi tichý provoz, kovovou trysku, 3.5-palcový HD dotykový displej k ovládání, funkci navázání tisku, automatickou detekci tiskové struny a spoustu dalších vychytávek. Tiskárna je dodávána jako DIY (tedy Do It Yourself), ale prvotní složení je pro majitele otázkou chvíle. K mání jen za 149.99 euro z německého skladu.

3D 3D tiskárna Anet ET4 Pro se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm. Označení Pro v názvu má souvislost s tichým chodem tiskárny. Určitě potěší nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem, automatickým vyrovnáváním a dotykový 2,8 palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun. A mít ji můžete jen za 186.79 euro taktéž z německého skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.