Telefon s kamerou pod displejem je pro mnohé společnosti vytyčeným cílem pro blízkou budoucnost. Mnozí výrobci takový telefon vyvíjejí a dokonce už byla představena první vlaštovka v podobě modelu ZTE Axon 20. Nu a podle slov vice prezidenta značky Realme, pana Xu Qi, se na takový telefon chystají i oni. Není se čemu divit, protože Realme je dravou štikou ve vodách trhu s chytrými telefony. Navíc se velmi rychle zorientovala v tom, co zákazníci chtějí a přesně takové telefony nabízí.

Aby toho nebylo málo, vice prezident Realme sdílel na čínském Weibo i reálnou fotku. Ta by měla posloužit jako důkaz toho, že značka skutečně nezahálí a minimálně prototyp telefonu s kamerou pod displejem už má připraven. Na fotkách je jasně vidět, že horní část displeje telefonu je bez jakýchkoli výřezů nebo „děr“ pro přední kameru. A nezdá se, že by telefon měl mít pop-up kameru. Samozřejmě vice prezident Realme byl tajemný jako hrad v Karpatech a přímo nic nepotvrdil. Ale v komentářích pod fotkou lehce naznačoval, že telefon nemá vyskakovací kameru.

Takže jak by to tedy nakonec mohlo dopadnout? Docela nedávno prosákla na síť informace, že Realme chystá nový telefon, který by měl mít všechny parametry vlajkových lodí. Tipaři se této informace ihned chopili a odhadují, že telefon bude osazen procesorem Snapdragon 875. Bylo by to docela reálné, protože konec roku se blíží a je pravděpodobné, že Qualcomm uvede svůj nový vlajkový čipset pro příští rok. Navíc je tu ještě další zvěst. Společnost Oppo údajně ukončila svou řadu Ace a chce ji nahradit novou sérií, která bude vydána pod značkou Realme. A jak známo, telefony řady Ace patřily k prémiovým přístrojům. Je tedy možné, že v příštím roce Realme skutečně představí telefon s procesorem Snapdragon 875 a kamerou pod displejem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.