I když jsou moderní televize čím dál tím chytřejší, nabízí lepší obraz a tunu nových funkcí, tak drtivá většina má stále rezervy ve zvukovém podání. Proto se každý správný fajnšmekr rád podívá po nějakém tom extra zvukovém systému. A v rámci úspory místa se jako ideální řešení nabízí právě soundbary. A my pro vás dnes máme jeden velmi zajímavý soundbar v podobě modelu Alfawise XBR-08, který je navíc momentálně ve slevě na e-shope Gearbest za velmi zajímavé peníze. K tomu přidáme i slevový kupón, který cenu výrazně sníží.

Soundbar Alfawise XBR-08 toho za velmi nízkou cenu nabízí opravdu hodně, skoro by se dalo říci až překvapivě. Svou velikostí se bude hodit k umístění pod skoro každou televizi, ale v případě nutnosti je dokonce možné ho rozdělit na dva kusy. Ty pak umístit samostatně, klidně i vertikálně vedle televize. Zvukově pak může nabídnout 4 x 10 W reproduktory a dvě pasivní basové ozvučnice, takže 40 W celkově je velmi slušný základ pro velký obývací pokoj. Připojení je pak pomocí Bluetooth 5.0, AUX, 3,5 mm nebo optického portu a samozřejmostí je i šikovné dálkové ovládání.

V super výprodejích na e-shopu Gearbest je momentálně soundbar Alfawise XBR-08 k mání za 65,99 dolarů. Což je dobrá cena sama o sobě. My k tomu ale přihodíme i slevový kupón ve tvaru ALFAWISEXBR, který cenu srazí na úžasných 25,99 dolarů. Ale pozor, kupón je platný jen do 1. října/októbra.