Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu šikovných pomocníků do domácnosti a mezi ty nejoblíbenější se řadí i jejich robotické vysavače. Ty se navíc jen za pár let vyvinuly do mnohem univerzálnější a samostatnější podoby, přičemž navíc už dávno nestojí „majlant“. A právě takový je i model Viomi SE, který pro vás dnes máme v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. Navíc dokonce s bonusem dostupnosti z německého skladu bez dalších doplatků.

Viomi SE je robotický vysavač nové generace, který zvládne nejenom vysávání, ale i vytírání podlahy. Dokonce zvládne dělat i obě věci na jeden zápřah, protože k dispozici je i dělená nádržka jak na prach, tak i na vodu. Nádržka na vodu má obsah 200 ml a nádrž na prach, vlasy, drobky a další nečistoty má obsah 300 ml. Samozřejmostí pak jsou pokročilé technologie detekce překážek pomocí laseru a LDS radaru, takže si robot sám najde ideální cestu. K dispozici je i 12 velmi citlivých senzorů pro snímání prostoru. Sací výkon 2200 Pa postačí na úklid jakékoli plochy. Baterie s kapacitou 3200 mAh má výdrž až 120 minut a díky tomu vysavač zvládne vyčistit plochu až 200 ㎡. Třešničkou na dortu už je pak i pokročilé nastavení a ovládání pomocí aplikace.

Robotický vysavač Viomi SE můžete nyní pořídit na e-shopu Gearbest v bleskovém prodeji za velmi přijatelných 299,99 dolarů. Jak už jsme zmínili, tak je doručení přímo z německého skladu čili odpadají další případné celní či daňové doplatky. Nastal už čas nechat tedy domácí úklid na robotickém pomocníkovi?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.