Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu šikovných pomocníků do domácnosti a mezi ty nejoblíbenější se řadí i jejich robotické vysavače. Ty se navíc jen za pár let vyvinuly do mnohem univerzálnější a samostatnější podoby, přičemž navíc už dávno nestojí „majlant“. A právě takový je i model Viomi SE, který pro vás dnes máme v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. Navíc dokonce s bonusem dostupnosti z německého skladu bez dalších doplatků.

Viomi SE je robotický vysavač nové generace, který zvládne nejenom vysávání, ale i vytírání podlahy. Dokonce zvládne dělat i obě věci na jeden zápřah, protože k dispozici je i dělená nádržka jak na prach, tak i na vodu. Nádržka na vodu má obsah 200 ml a nádrž na prach, vlasy, drobky a další nečistoty má obsah 300 ml. Samozřejmostí pak jsou pokročilé technologie detekce překážek pomocí laseru a LDS radaru, takže si robot sám najde ideální cestu. K dispozici je i 12 velmi citlivých senzorů pro snímání prostoru. Sací výkon 2200 Pa postačí na úklid jakékoli plochy. Baterie s kapacitou 3200 mAh má výdrž až 120 minut a díky tomu vysavač zvládne vyčistit plochu až 200 ㎡. Třešničkou na dortu už je pak i pokročilé nastavení a ovládání pomocí aplikace.

Robotický vysavač Viomi SE můžete nyní pořídit na e-shopu Gearbest v bleskovém prodeji za velmi přijatelných 299,99 dolarů. Jak už jsme zmínili, tak je doručení přímo z německého skladu čili odpadají další případné celní či daňové doplatky. Nastal už čas nechat tedy domácí úklid na robotickém pomocníkovi?