Technologické vychytávky značky Xiaomi se už dávno neomezují jen na telefony. Čínský gigant úspěšně expandoval do myriád dalších kategorií, kde se mu daří s nemenšími úspěchy. Dnes pro vás máme akci z e-shopu Cafago na produkt z kategorie, který u nás asi bude mít premiéru. A potěší hlavně třeba motoristy, protože malý kompresor Xiaomi 70mai toho zvládne kvalitně nahustit opravdu hodně. Navíc za velmi dobrou cenu.

Kompresor Xiaomi 70mai nabízí opravdu kompaktní rozměry, takže není problém ho mít stále při ruce. Jde o univerzální nástroj k huštění pneumatik všech druhů, ať už se jedná o auta, dodávky, motorky, kola nebo koloběžky. Ale zvládne s přehledem i míče nebo kempingové vybavení. Vše je automatizováno a stačí tak jen nastavit požadovanou hodnotu PSI a zmáčknout tlačítko. Chytrý senzor se pak postará o zbytek a vše pečlivě ohlídá. Napájení je pak možné i z 12V cigaretové zásuvky. V balení jsou pak hned tři hlavice pro univerzální využití. A s kupónem CC2701 je navíc na Cafago k mání jen za 31.49 euro.

A třeba by se vám po aktivním huštění mohl šiknout i levný oxymetr. Jde o malé zařízení, které je vybaveno senzorem SpO2, který po přiložení prstů změří okysličení vaší krve. Hodit by se tak mohl hodit nejen astmatikům, ale také lidem s vysokým tlakem a aktivním sportovcům. Všem těm se po určité námaze nebo aktivním cvičení může hladina kyslíku v krvi snížit. Měření by mělo být provedeno v klidu a jeho výsledky se zobrazí na LED displeji. Na displeji se kromě saturace kyslíku v krvi zobrazí i aktuální tepová frekvence. V bleskových prodejích je totiž jen za 6.20 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.