Značka Vivo se chystá na představovačku dvou telefonů. Akce by měla proběhnout za tři dny a oficiálně uvedeny by měly být modely Vivo V20 a Vivo V20 SE. O obou modelech se v posledních dnech dost mluvilo a naposledy jsme se mohli mrknout na jejich renderované obrázky. Ty dnes doplníme o téměř kompletní specifikace telefonu V20 SE.

Jako vždy jsme pro informace o parametrech Vivo V20 SE zabrousili na Twitter, konkrétně k tipaři, který si říká Sudhanshu. Podle jeho odhadu bude mít telefon 6,44 palcový AMOLED displej s rozlišením 2400×1080 pixelů. Jemnost bude 403 ppi, jas 430 nitů a celou obrazovku bude chránit sklo Gorilla Glass třetí generace. Nad zobrazovadlem bude kapkovitý výřez pro přední 32 MPix kameru se světelností f/2.0.

Tipař dále odhaduje, že výrobce použije procesor Snapdragon 665 a doplní jej 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. To by mělo jít dále rozšířit až na 1 TB. Baterie by měla mít kapacitu 4100 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 33 W. Nabíjení bude probíhat přes port USB-C. Tipař také tvrdí, že snímač otisků bude uložen v displeji, telefon bude mít v pase 7,83 mm a vážit bude 171 gramů. Operačním systémem bude Android 10 s nadstavbou FunTouch OS 11. A nesmíme zapomenout ani na zadní fotoaparát. Ten budou tvořit tři snímače s rozlišením 48 MPix, 8 MPix a 2 MPix. Jeden z nich bude fungovat jako širokoúhlý objektiv a jeden bude určen pro hloubku ostrosti. Telefon by měl být nabízen v světle modré a černé barvě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.