Před pár dny bylo odhaleno, že telefon OnePlus 8T by mohl být představen už v příštím měsíci. Konkrétním termínem by tak mohl být 14. říjen/október. Nyní to vypadá, že původní odhady termínu představení telefonu by mohly být reálné. Indická pobočka společnosti už totiž zahájila propagační kampaň tohoto přístroje. Na jejich oficiálním twitterovém účtu se také objevil teaser s nápisem „OnePlus 8T 5G – Coming Soon“.

Indická pobočka také na to konto vytvořila speciální webovou stránku. Zde se mohou registrovat všichni fanoušci, kteří by rádi věděli podrobnější informace o telefonu OnePlus 8T. Zaregistrovaní pak budou pravidelně dostávat zprávy o chystaném přístroji, budou moci soutěžit o exkluzivní ceny, kdy jednou z nich bude i telefon samotný. Pokud by se vám tato promo kampaň zamlouvala a chtěli byste se jí zúčastnit, můžete se podívat na tuto stránku, pročíst si pravidla a zaregistrovat se.

Promo tedy jede na plné obrátky a tváří kampaně a také ambasadorem značky je známý herec Robert Downey Jr. Na speciálních stránkách pro OnePlus 8T je k vidění i kratinké promo video s novým ambasadorem. Ovšem kdy přesně bude telefon představen zatím není jasné a termín 14. října není potvrzen. Prostě bude to už brzy. Je také zajímavé, že výrobce nepropaguje model 8T Pro, proto někteří tipařů uvažují o tom, že oba modely by nemusely být představeny zároveň.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.