Přestože trh s chytrými telefony letos zaznamenal mírný pokles, trh s nositelnostmi je na tom naopak velmi dobře. A protože mnozí z výrobců si tuto skutečnost uvědomují, chystají rozšíření svého portfolia o nějaký ten náramek nebo hodinky. Podobně je na tom i značka Realme, jejíž oblíbenost raketově roste. Své první chytré hodinky vypustili do světa letos v květnu/máji a nyní připravují další. Jde o modely Realme Watch S a Watch S Pro.

Jak hodinky Realme Watch S, tak i jejich Pro verze už za sebou mají certifikaci společnosti Nemko. Ta odhalila, že chronometry budou vybaveny bateriemi s kapacitou 420 mAh a 390 mAh. Nyní standardní verze Watch S dostává další certifikace, a to konkrétně FCC a EAEU. O výpisu z FCC a některých parametrech této verze informuje na svém twitterovém účtu tipař Abhishek Yadav.

Yadav tvrdí, že kromě již známé kapacity baterie 390 mAh budou mít hodinky i odolnost IP68. Ciferník by měl být kruhový a je velmi pravděpodobné, že stejný design dostane i verze Watch S Pro. Dále se očekává, že displej bude, alespoň u Pro verze, typu AMOLED s úhlopříčkou 1,39 palce a rozlišením 454×454 pixelů. Dále se očekává i klasická sada různých notifikací, monitoring tepové frekvence, spánku a okysličení krve. I když oboje hodinky sbírají potřebné certifikace pro uvedení na trh, termín, kdy by se tak mohlo stát zatím výrobce tají.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.