Koronavirus opět začíná bohužel vystrkovat růžky na našem území a začíná nám tak opět sezóna zavírání všemožného. A pravděpodobně bude ještě hůř, čehož se děsí hlavně rodiče s dětmi, protože už potomky měli na domácím studiu pěkných pár měsíců. Případně pak i ti lenošnější mezi námi, kteří se z konstantních karantén začínají nebezpečně zakulacovat. Právě takovým by se tak mohl velice hodit zajímavý posilovací set v akci na e-shopu Cafago.

Tento posilovací set je označen jako multi-funkční možnost pro sílu svalů, případně pro potřeby jógy a vše beze zbytku naplňuje. Sestává hned z pětice barevných TPE elastických různobarevných táhel s rozdílným odporem. Takže si můžete sami přesně nakombinovat zátěž, kterou potřebujete. Cvičit se s tímto setem dá v podstatě kdekoli a posilovací možnosti jsou velmi široké. Navíc dostanete i látkový pytlík na skladování, takže vše ani nezabere skoro žádné místo. A v akci na Cafago vše momentálně pořídíte jen za 9.99 euro se slevovým kupónem CC4484.

Hodit se může také IR teploměr ve tvaru „pistole“, který stačí jen z bezpečné vzdálenosti 3 až 5 cm přiložit k čelu a změřit tělesnou teplotu jediným zmáčknutím tlačítka. Hodí se pro měření teploty jak u dětí, tak i u dospělých. Teplota je změřena během dvou sekund a a výsledek měření se objeví na LCD displeji. Ten je podsvícený a podle aktuální teploty se i zabarví. Při normální teplotě je displej zelený, při zvýšené a vyšší teplotě je žlutý a při vysoké horečce červený. Měřit lze buď ve stupních Celsia a nebo ve stupních Fahrenheita. Navíc je k dispozici i paměť až na 32 měření. V bleskových prodejích jen za 8.89 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.