OnePlus to už dávnou nejsou jen telefony, které začínaly jako „zabijáci vlajkových lodí“. Společnost průběžně rozšiřuje svoje portfolio a letos jej obohatila i o TWS sluchátka OnePlus Buds. Sluchátka mají skvělé parametry, ale o ceně se to říci nedá. Ta odpovídá specifikacím a je poměrně vysoká. Ovšem zdá se, že si sám výrobce uvědomuje, podobně jako si to uvědomil i u telefonů, že uživatelé ocení skvělé specifikace. Ale ještě víc pozitivních ohlasů bude mít kombinace skvělých parametrů za dobrou cenu. Snad proto se proslýchá, že se připravují nová TWS sluchátka OnePlus Buds Z.

Na Twitteru se už začínají objevovat infromace, že sluchátka OnePlus Buds Z jsou v přípravách a jejich oficiální představení je na spadnutí. Tipaři zároveň odhadují, že nová sluchátka budou mít velmi dobré parametry a tentokráte výrobce přibalí i dobrou cenu. Jak bude vysoká? To zatím těžko předpovídat, ale vyjdeme-li z ceny zhruba 80 dolarů, za kterou jsou momentálně TWS sluchátka Buds prodávána, mělo by to určitě méně.

Nakonec proč nejít kousek do minulosti a vzpomenout, že i sluchátka OnePlus Bullets Wireless Z byla levnější než verze Bullets Wireless. Tipaři ale nepřihodili ani jeden z parametrů nebo funkcí chystaných sluchátek Buds Z. Takže budeme muset počkat na podrobnější info. Čekání si ale můžeme zkrátit zopakováním specifikací verze OnePlus Buds. Sluchátka jsou vybavena 13,4 mm dynamickým ovladačem a podporou Dolby Atmos pro telefony řady OnePlus 7 a 8. Dále mají podporu Dirac Audio pro nedávno představený OnePlus Nord. Podporují také potlačení okolního hluku při telefonních hovorech, certifikaci IPX4 a samozřejmě je lze ovládat dotykem. Jejich hlavním tahákem je pak výdrž až 7 hodin a až 30 hodin při průběžném dobíjení v boxu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.