Září je stejně jako každý rok časem návratu do školních lavic, ale letos je přece jen vše odlišné od minulosti. Ve vzduchu totiž v podstatě pro každou školu visí hrozba koronaviru a s tím spojené riziko extra opatření, karantény nebo prostě zavření celého ústavu. Což ale nemění nic na nutnosti pořízení nových školních pomůcek a vybavení. Navíc je klidně možné, že studenti stráví mnohem více času samostudiem v domácích podmínkách. A s tím jsou spojené nové výzvy nejen pro studenty, ale i pro rodiče. Třeba vám ale trochu pomohou na e-shopu Keysoff.

Udělat z pokoje studovnu se vším všudy samozřejmě vyzývá ke kreativitě, ale pomoci může ve spoustě ohledů i technologie. Takže se rodiče určitě budou snažit, aby monitory jejich domácích studentů měly ochranu proti škodlivému modrému světlu, aby byl Wi-Fi signál dostatečně silný a rychlý pro video konference a hlavně aby celý počítač fungoval bez zádrhelů. K tomu je nutné samozřejmě mít i nejnovější operační systém Microsoft Windows nebo kancelářský balík Office.

A k tomu se určitě muže hodit zářijová akce e-shopu Keysoff.com na softwarové klíče. Pokud jste se až dosud obávali vysokých cen Windows 10 nebo Office 2016 / 2019, tak už nemusíte. Na Keysoff si je totiž můžete pořídit se slevami až plných 58 %. Takže je právě teď ideální příležitost k jejich zakoupení a plnému vybavení vašeho počítače.

Potřebuji pouze Windows

Není problém. Můžete získat slevu až 45 % na obě hlavní verze Windows níže. Stačí po naložení zboží do nákupního košíku zadat slevový kód SKK45. A získat můžete i extra 3 % slevu, pokud pro placení využijete „Cwalletco“, novou platební platformu s dobíjením.

Plných 58 % na MS Office nebo balíčky s Windows

Ano, to není překlep. Na všechny produkty níže se vztahuje plošná sleva 58 %, kterou získáte zadáním slevového kódu SKK58. A samozřejmě i zde platí extra 3 % sleva při využití „Cwalletco“.

A co třeba Office 365 ?

Ani to samozřejmě není problém. Na samotnou licenci na Office 365, balíčky s Windows nebo i verze Office 365 pro Mac se vztahuje i samostatná sleva. Ta dosahuje 55 % a dostanete ji využitím slevového kódu SKK55. A zmínili jsme už extra 3 % slevu při využití platby pomocí „Cwalletco“ ?

Na stránkách Keysoff je toho k dispozici ale mnohem víc než je operační systém nebo kancelářské balíky, takže se vyplatí se tam podívat. Třeba se vám nějaká ta počítačová hra na některou z dostupných platforem bude hodit. A chlubí se i aktivní zákaznickou podporou v případě jakýchkoli problémů, což také určitě neurazí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.