Společnost Samsung údajně pracuje na nové řadě telefonů, která by měl mít označení F. Tedy alespoň to tvrdí kolegové z webu 91Mobiles. Tato série by měla být relativně cenově dostupná a s největší pravděpodobností bude primárně určena pro indický trh. Ceny telefonů této série by se měly pohybovat mezi 200 až 270 dolary. Nu a prvním modelem by měl být Samsung Galaxy F41. Ten se totiž objevil i na Google Play Console.

Kromě toho má Samsung Galaxy F41 za sebou i certifikaci Wi-Fi a známý indický tipař Ishan Agarwal na Twitteru odhalil v nákresech jeho design. Telefon má za sebou i testy na Geekbench, kde byly odtajněny některé z jeho specifikací. Není tedy nic jednoduššího, než vše zjištěné shrnout a dát dohromady to, co zatím o telefonu víme. Začneme proto displejem, který by měl být typu OLED, měl by mít kapkovitý výřez, rozlišení 2349×1080 pixelů a jemnost 420 ppi.

Dalším důležitým parametrem je typ procesoru. Mělo by v tomto případě jít o Exynos 9611 s 6 GB operační paměti. A tady se na chvíli zastavíme a vzpomeneme na model Galaxy M31. Ten má totiž nápadně podobný design a až doposud i parametry, včetně zmíněného čipsetu. Mohlo by tedy jít o jakýsi rebrand, který má lehce vylepšenou foto výbavu. A v dnešní době telefony s dobrou cenou a slušnými fotoaparáty táhnou, a to nejen v Indii. Ať tak či tak, zatím nevíme, jaké rozlišení budou snímače mít. Ovšem tipaři odhadují, že telefon by měl debutovat už v příštím měsíci, takže prostoru na další detailnější informace máme pořád dost.