V současnosti máme na výběr opravdu nepřeberné množství chytrých hodinek, náramků a hybridních „bazmeků“ podobného zaměření. Většina z těch levnějších kusů ale absolutně spoléhá na propojení s telefonem a tak se třeba ne úplně hodí pro sportovní nároky aktivních uživatelů. Ti totiž vyžadují GPS čip integrovaný přímo v hodinkách, aby bylo využití opravdu univerzální. A právě jeden takový kousek pro vás máme i dnes v akci na e-shopu Gearbest. Přičemž chytré hodinky Mobvoi TicKasa by mohly stát za hřích.

Mobvoi TicKasa jsou hodinkami s designem podobným nesmrtelným Apple Watch, tedy s obdélníkovým ciferníkem se zaoblenými rohy. Dotykový displej je pouze 1,3-palcový s TFT technologií, ale kryje ho alespoň odolné zakřivené 2.5D sklíčko. Hodinky bodují vestavěným GPS čipem, podporou 14 sportovních režimů nebo 5ATM voděodolností. A nepřijdete samozřejmě ani o senzor měření srdečního tepu, krokoměr a spoustu dalších vychytávek. Výdrž na baterii sice není nijak zázračná, ale zhruba týden rozhodně nezní špatně ani na dnešní poměry.

Na výběr máte mezi černo-rudým a černo-zeleným silikonovým páskem hodinek, takže vzhledově snad zaujmou každého. Hlavní devizou dnešní akce z e-shopu Gearbest je ale kromě solidní ceny především dostupnost přímo z německého skladu. Cena je navíc poměrně velmi příjemných 49.99 dolarů, takže pokud hledáte hodinky se samostatným GPS čipem a solidní výbavou, tak se vám Mobvoi TicKasa budou líbit.