Na konci srpna/augusta nás společnost Huami informovala o tom, že na letošní podzim připravují další várku nových hodinek Amazfit. První z nich, Amazfit Neo, jsou již venku. Víme ale, že by měly být představeny i další nositelnosti, které budou nástupci loňských modelů Amazfit GTR a GTS. Nyní se zdá, že na pořad dne jako první přijdou hodinky Amazfit GTR 2. Ty totiž nyní dostaly certifikaci Bluetooth SIG.

Z certifikačního výpisu Bluetooth se toho sice moc nedozvíme, ale představme si alespoň to, co z něj vyčteme. Výpis byl zveřejněn 11. září/septembra s tím, že hodinky Amazfit GTR 2 mají kódové označení certifikovaného modelu A1952. Také je potvrzeno, že dostanou podporu Bluetooth 5.0. Ovšem na další parametry hodinek můžeme mrknout do starších zvěstí o nich.

Podle nich mají tyto hodinky interní označení „Lisabon“. Měly by mít kruhový AMOLED displej jako jejich předchůdce a měly by být nabízeny ve dvou velikostech. Očekává se i několik sportovních režimů, vylepšený senzor monitoringu tepové frekvence a také u globální verze podpora asistenta Alexa. Údajně by neměl chybět ani senzor SpO2 pro sledování okysličení krve. Kromě toho bychom se mohli připravit na brzké představení tohoto modelu. Ovšem je dost možné, že zároveň budou uvedeny i hodinky Amazfit GTS 2, které mají interní označení Newton. A dokonce bychom se měli dočkat i modelu Amazfit Smart Scale, který už také prošel certifikací Bluetooth.