Po loňské řadě Xiaomi Mi 9T bychom se i letos měli dočkat řady Mi 10T. Výrobce na ní údajně už pracuje a celá série by měla čítat telefony Mi 10T, Mi 10T Lite a Xiaomi Mi 10T Pro. Podle toho, jak často se o chystaných telefonech mluví, mohlo by být představení této řady na spadnutí. A protože zvěstí a fotek není nikdy dost, podíváme se dnes konkrétně na další rendery modelu Mi 10T Pro. Ty jsou totiž opět k vidění na síti. Zároveň si připomeneme, co by mohl tento přístroj nabídnout v rámci hlavních parametrů.

Nejdříve zamíříme na Twitter, kde nové rendery modelu Xiaomi Mi 10T Pro sdílí tipař, který si říká Tech in Deep. Tady asi můžeme pouze konstatovat, že se v podstatě potvrdil design, který jsme nedávno měli možnost vidět i na reálných fotkách. Pokud tedy rendery z těchto fotek přímo nevycházejí. Kolem displeje jsou opravdu minimální rámečky, a to včetně brady. V levém horním rohu obrazovky je „díra“ pro přední kameru. Nutno přiznat, že takový vzhled čelního panelu je docela působivý.

Ovšem pěkně vypadá i zadní panel, kterému dominuje obdélníkový modul hlavního fotoaparát. Ten je uložen v levém horním rohu. Fotoaparát má čtyři snímače. Ten, zjevně primární, je největší a podle předchozích informací by měl mít 108 MPix. Rozlišení dalších tří senzorů doposud není známé. Je ale víc než jisté, že půjde o širokoúhlý objektiv a snímač hloubky ostrosti. V modulu je uložen i LED blesk.

Dále se očekává OLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a baterie s kapacitou 5000 mAh a podporou nabíjení Quick Charge 4+. V rámci procesoru se spekuluje o Snapdragonu 865. Operační paměť by mohla mít 8 GB. A jak by to mohlo vypadat s cenou? Ta by se mohla točit kolem 475 dolarů. Ovšem je to hrubý odhad pro indický trh.