Do představení telefonu Realme 7i zbývá už jen šest dnů. Přestože by se dalo říct, že to podstatné o jeho designu a výbavě už víme, můžeme k těmto informací přihodit i výstupy z Geekbench. Tam byl totiž telefon včera otestován. Hned v úvodu můžeme potvrdit, že podle Geekbench výpisu bude chystaný telefon skutečně osazen procesorem Snapdragon 662.

Výpis z benchmarkového testu byl tentokrát zveřejněn na Twitteru a dá se z něj zjistit, že Realme 7i prošel testy s kódovým označením RMX2103. Výpis dále ukazuje, že telefon byl testován s osmi jádrovým procesorem s taktem 1.80 GHz a jeho kódové označení je „bengal“. To přesně odpovídá již zmíněnému čipsetu Snapdragon 662. Při testech jej doplnilo 8 GB operační paměti a operační systém Android 10. Telefon nasbíral v Single-core testu 1516 bodů a ve více jádrovém testu pak 5420 bodů.

Procesor je tedy potvrzen a jaké jsou další očekávané parametry telefonu Realme 7i? IPS LCD displeje by měl mít úhlopříčku 6,5 palce, obnovovací frekvenci 90 Hz a rozlišení 1600×720 pixelů. Přední 16 MPix kamera bude uložena v „díře“ v levém horním rohu obrazovky. Interní úložiště by mělo mít kapacitu 128 GB a bude jej možno dále rozšířit. Hlavní fotoaparát by měly tvořit 64 Mpix, 8 Mpix a dvakrát 2 Mpix snímače. Baterie by měla mít slušnou kapacitu 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Očekává se také, že cena telefonu bude příznivá a neměla by být vyšší než 200 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.