Zřejmě už za nedlouho bychom se měli dočkat dalšího telefonu z dílen společnosti Motorola. Mělo by jít o levný přístroj pro ty, pro které je cena jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru nového stroje. Chystaný model má obchodní název Moto E7 Plus a měl by skloubit poměrně slušnou výbavu a nízkou cenu. Ostatně na evropském trhu by se měl prodávat za 149 euro (3961 Kč).

V podstatě vše o telefonu Moto E7 Plus odhalily stránky WinFuture. Proto se na design i parametry pojďme podívat. LCD displej má úhlopříčku 6,5 palce a jeho rozlišení je 1600×720 pixelů. Nad obrazovkou je kapkovitý výřez pro 8 MPix selfie kameru. A když už mluvíme o foto výbavě, mrkněme i na hlavní fotoaparát. Ten bude duální se snímači 48 MPix a 2 MPix uloženými do malého čtvercového modulu s LED bleskem. A to je na levný přístroje celkem slušné. Na zadním panelu je i snímač otisků prstů.

Byť se podle Geekbench testů původně očekával jiný procesor, podle WinFuture by měl být Moto E7 Plus osazen čipsetem Snapdragon 460. Doplní jej 4 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště, které bude rozšiřitelné. Baterie má kapacitu solidních 5000 mAh, ale dostane podporu jen 10 W nabíjení. Zklamáním by mohl být i port microUSB. Nabíjení tak bude trvat déle než 2 hodiny. Operačním systémem je Android 10 s nadstavbou My UX. Kdy bude telefon představen a následně se začne prodávat zatím není známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.