Tablety už dávno v popularitě vyklidily pole přerostlým telefonům, ale stále se ještě drží silou vůle nad hladinou. Tedy ty větší modely, protože kompaktní 7-palcové a 8-palcové kousky už opravdu moc nemají smysl při současných rozměrech moderních telefonů. Ale třeba na sledování multimédií nebo navigaci má stále velký tablet své využití. Což ještě vynikne díky extrémně dostupným cenám současných modelů. Jako je třeba CHUWI HiPad X, na který pro vás dnes máme dokonce i slevový kupón z e-shopu Gearbest.

CHUWI HiPad X je tablet moderního střihu s kovovou konstrukcí a velkým 10,1-palcovým plně laminovaným IPS displejem s FullHD rozlišením. Výkonu je na rozdávání díky procesoru Mediatek Helio P60 spolu se 6 GB RAM a 128 GB vnitřní rychlé UFS2.1 paměti. K dispozici jsou také hned dva sloty na SIM karty s podporou LTE včetně našich frekvencí. A když k tomu připočteme vestavěný GPS čip, dual-band Wi-Fi nebo Bluetooth 5.0, tak máme velmi solidní základ na mnohé využití. Výdrž bude také slušná díky 7000 mAh kapacitě baterie a vymoženostem systému Android 10. A jako bonus pak i možnost připojit klávesnicový dok.

A kolik tak může takový moderní tablet s velmi dobrou výbavou stát ? Inu, v porovnání s mobilními telefony opravdu ne až tak moc. My vše navíc ještě vyšperkujeme slevovým kupónem GBCHUWI333, který srazí cenu až na velmi pěkných 199.99 dolarů. To vůbec nezní zle, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.