Pomalu se začíná proslýchat, že značka Vivo pracuje na nástupci telefonu Vivo V19. Tento model byl vydán letos na jaře a jeho hlavním tahákem byla duální selfie kamera. Nástupce dostane poměrně jasný název Vivo V20 a půjde o přístroj střední třídy. Na síti se nyní objevily jeho první renderované obrázky, takže se podíváme, jak bude chystaný telefon vypadat.

Kromě renderů, které jsou k vidění na stránkách Mysmartprice, ze objevily i zvěsti, že představení Vivo V20 proběhne v říjnu/októbri v Indii. Zároveň s tímto standardním modelem výrobce představí i verze VivoV20 Pro a Vivo V20 SE. Ale vraťme se zpět k renderovaným snímkům standardního Vivo. Na první pohled je jasné, že i v tomto případě výrobce vsadil na přední duální kameru. Ta je uložena v oválné „díře“ v levém horním rohu obrazovky. Rámečky kolem ní jsou úzké, brada je mírně širší. Podle posledních zpráv by měl mít jeden ze senzorů selfie kamery rozlišení 44 Mpix.

Zadní panel je tak trochu podobný tomu, jaký má i Vivo X50 Pro. Modul hlavního fotoaparátu je opět obdélníkový. Rozdíl nastává v počtu senzorů, kdy Vivo V20 bude mít snímače tři. Chybět bude periskopový senzor. Jak by mohly vypadat další parametry tohoto telefonu je ale zatím tajemstvím. Přece jen se něco málo ví o modelu V20 SE, který má za sebou certifikaci IMDA a testy Geekbench. Z výpisů plyne, že telefon bude osazen osmi jádrovým procesorem Snapdragon 665 s 8 GB operační paměti. Navíc by měl mít i podporu rychlého nabíjení s výkonem 33 W. Na podrobnější zprávy o chystané řadě V20 budeme muset chvíli počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.