Včera jsme si ukázali některé z parametrů chystaného telefonu Realme 7i. Potvrzen byl také termín představení, které je naplánováno na 17. září/septembra v Indonésii. Dneska to vypadá, že se někteří indonéští prodejci nemohou telefonu dočkat a už s předstihem jej mají zalistovaný na svých e-shopech.

Například z výpisu na e-shopu Lazada můžeme zjistit, že Realme 7i bude nabízen ve dvou barvách Jade a Champagne. Zveřejněné snímky telefonu ukazují i čelní panel s „dírou“ v levém horním rohu, minimálními rámečky kolem displeje a mírně širší bradou. Zadnímu panelu vévodí obdélníkový modul hlavního fotoaparátu, který je uložený také v levém horním rohu. Napravo od něj je snímač otisků prstů. Výpis Lazady uvádí také několik hlavních parametrů. Patří mezi ně 5000 mAh baterie, displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a hlavní fotoaparát se čtyřmi snímači, kdy jeden z nich bude mít 64 MPix.

A to jsou vlastně ty parametry, které se i bez indonéského e-shopu na síti už objevily. K nim proto můžeme přidat i 6,5 palcový IPS displej s rozlišením 1600×720 pixelů a nebo i přední 16 Mpix kameru. Mluví se i o procesoru Snapdragon 662 s 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Primární snímač zadního fotoaparátu by měly doplnit 8 MPix a dvakrát 2 MPix senzory. Baterie by měla mít podporu rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Jistě by bylo zajímavé, kdy prodejce u listingu uvedl i cenu, za kterou půjde telefon do prodeje. Ta je ale zatím jen fiktivní a nezbývá než doufat, že ji výrobce příliš nepřepálí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.