Sluchátka značky Haylou patří do rozsáhlé rodiny produktů ekosystému Xiaomi a jedná se vždy o cenově dostupné alternativy k „hlavním“ modelům. Nejinak je tomu i v případě bezdrátových TWS sluchátek Haylou GT2S, které nabídnou velmi solidní výkon a parametry. Samozřejmě v kombinaci s extrémně nízkou cenou, která je ještě zvýrazněna díky bleskovým prodejům na e-shopu Tomtop. Za ty peníze se jedná o velmi zajímavý kousek, který určitě zasluhuje pozornost.

Haylou GT2S designem určitě nepřekvapí a jde o poměrně standardní bezdrátová TWS sluchátka. Ale nabídnou třeba podporu bezztrátových kodeků AAC+DSP, stabilní přípojení pomocí Bluetooth 5.0 s automatickým master-slave přepínáním, nebo multifunkční hardwarové tlačítko na ovládání. Zvuk bude díky 7.2 mm driverům velmi solidní a stejně tak i zhruba čtyřhodinová výdrž baterie. Tu ale jednoduše prodloužíte díky šikovnému nabíjecímu boxu až na 12 hodin. A sluchátka jsou také lehoučká s jen 3.7 g váhy. Za zmínku pak stojí i podpora hlasových asistentů, jako je Siri nebo Google Assistant.

To nejlepší ale přijde při pohledu na cenovku těchto sluchátek. V bleskových prodejích na Tomtop je totiž teď můžete pořídit jen za 16.99 euro, samozřejmě s dopravou zdarma. A to je skoro nabídka, která se neodmítá. Tedy pokud hledáte solidní sluchátka od osvědčených výrobců za velmi přívětivou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.