Sluchátka značky Haylou patří do rozsáhlé rodiny produktů ekosystému Xiaomi a jedná se vždy o cenově dostupné alternativy k „hlavním“ modelům. Nejinak je tomu i v případě bezdrátových TWS sluchátek Haylou GT2S, které nabídnou velmi solidní výkon a parametry. Samozřejmě v kombinaci s extrémně nízkou cenou, která je ještě zvýrazněna díky bleskovým prodejům na e-shopu Tomtop. Za ty peníze se jedná o velmi zajímavý kousek, který určitě zasluhuje pozornost.

Haylou GT2S designem určitě nepřekvapí a jde o poměrně standardní bezdrátová TWS sluchátka. Ale nabídnou třeba podporu bezztrátových kodeků AAC+DSP, stabilní přípojení pomocí Bluetooth 5.0 s automatickým master-slave přepínáním, nebo multifunkční hardwarové tlačítko na ovládání. Zvuk bude díky 7.2 mm driverům velmi solidní a stejně tak i zhruba čtyřhodinová výdrž baterie. Tu ale jednoduše prodloužíte díky šikovnému nabíjecímu boxu až na 12 hodin. A sluchátka jsou také lehoučká s jen 3.7 g váhy. Za zmínku pak stojí i podpora hlasových asistentů, jako je Siri nebo Google Assistant.

To nejlepší ale přijde při pohledu na cenovku těchto sluchátek. V bleskových prodejích na Tomtop je totiž teď můžete pořídit jen za 16.99 euro, samozřejmě s dopravou zdarma. A to je skoro nabídka, která se neodmítá. Tedy pokud hledáte solidní sluchátka od osvědčených výrobců za velmi přívětivou cenu.