Značka Realme jede jako dobře promazaný stroj. V minulém týdnu představila dva telefony řady 7, které vynikají velmi dobrým poměrem cena/výkon. Ostatně to u této značky aspirující na titul „skokan roku“ není nic překvapivého. A aby toho nebylo málo v přípravách je další zástupce této řady, a to model Realme 7i. Výrobce už tuto skutečnost potvrdil a dokonce je i potvrzeno, že telefon bude představen 17. září/septembra v Indonésii.

A protože tipaři nikdy nespí, objevil se na Instgramu snímek, který by mohl naznačit jak design telefonu Realme 7i, tak i některé z jeho parametrů. Jako vždy však musíme počítat s tím, že nejde o oficiální potvrzení a je následující informace nutno brát s rezervou.

Vzhled Realme 7i vychází z designové linie jeho starších bratrů. Podle snímku by měl dostat 6,5 palcový IPS LCD displej s rozlišením 1600×720 pixelů a obnovovací frekvencí 90 Hz. Po procesorech Helio G95 a Snapdragonu 720G, které byly použity u modelu 7 a 7 Pro, bychom se u verze 7i měli dočkat Snapdragonu 662 s taktem 2,0 Ghz. Doplnit by jej mělo 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště.

Dále můžeme zjistit, že telefon dostane přední 16 Mpix kameru. Zadní fotoaparát by měl mít čtyři snímače uložené podle snímku do obdélníkového modulu. Jejich rozlišení by mělo být 64 Mpix, 8 Mpix a dvakrát 2 Mpix. Konfigurace je tedy stejná jako u modelu Realme 7. Posledními parametry, které lze z fotky vyčíst je kapacita baterie a uložení snímače otisků. Akumulátor by měl mít solidních 5000 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 18 W. Snímač otisků by měl být uložen na zadním panelu. Cena zveřejněna není, ale pokud se bude výrobce držet své osvědčení cenové strategie, mohla by i v případě tohoto telefonu vypadat zajímavě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.