Společnost OnePlus se chce zaměřit i na telefony střední třídy a myslí to skutečně vážně. První vlaštovkou je model OnePlus Nord, který je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí telefon s podporou 5G, slušnou foto výbavou a dobrou cenou. Ale vypadá to, že nezůstane jen u jednoho cenově dostupnějšího modelu. Hovoří se i o telefonu s označením „Clover“, který by měl dostat procesor Snapdragon 460. Ve hře je i model s označením „Billie“ s procesorem Snapdragon 690. A nyní vstupuje na scénu i další telefon, který je zatím znám jen jako „Lemonade“.

Podle tipaře Mishaala Rahmana bude mít nový OnePlus „Lemonade“ hned několik verzí. Na svém twitterovém účtu zveřejnil, že to budou verze lemonade, lemonadep, lemonadept, lemonade a lemonadev. Samozřejmě jde jen o jakési interní pracovní názvy, které výrobce pro své připravované telefony rád a často používá. Oficiální prodejní název je zatím velkou neznámou. Stejně na tom jsou i parametry tohoto telefonu. A nedá se ani vystopovat, zda půjde o přístroj základní nebo střední třídy.

Na bližší informace o OnePlus „Lemonade“ si tedy budeme muset počkat, ale už teď se můžeme mrknout na některé parametry modelu Clover. O tomto telefonu se říká, že bude po dlouhé době nejlevnějším strojem OnePlus. Cena na americkém trhu je odhadována na zhruba 200 dolarů. Podle tipařů bude Clover osazen 6,52 palcovým IPS LCD displejem s HD+ rozlišením. Kombinace pamětí by mohla být 4 GB RAM a 64 GB interního rozšiřitelného úložiště. Na zádech bude snímač otisků prstů a trojitý fotoaparát se senzory 13 MPix a dvakrát 2 MPix. Baterie by údajně měla mít kapacitu 6000 mAh a podporu rychlého 18 W nabíjení. Kdy bude telefon představen není známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.