Měli byste rádi v dnešní covidové době teploměr hezky vždy po ruce ? Potom je asi ideální zainvestovat do nové generace chytrých hodinek s rozšířenými funkcemi. A nemusí to ani znamenat obří investici, protože některé čínské modely jsou k dispozici opravdu za hubičku. Samozřejmě nemůžete čekat špičkové parametry nebo zpracování, ale díky nízké ceně rozhodně neurazí. Jedny takové hodinky pro vás dnes máme z nabídky e-shopu Cafago.

Takže vzhůru na tyto chytré hodinky. Co je na nich tedy tak zajímavé ? Inu sestava senzorů na měření tepu, krevního tlaku nebo kroků už je skoro v každých hodinkách a ani tyto nejsou výjimkou. Ale už jste viděli chytré hodinky s teploměrem ? Tyhle ho mají a není tak problém měřit teplotu celý den, což se v dnešní době může hodit. Kromě toho nabídnou třeba 1,3-palcový barevný dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, odolnou certifikaci IP67 a spoustu dalšího. Řemínek je silikonový a na výběr máte z černé, modré nebo růžové barevné varianty.

Na e-shopu Cafago jsou tyto chytré hodinky s teploměrem k mání jen za 21.24 euro v nabídce bleskových prodejů. Ty budou dostupné až do konce září a i když je počet kusů omezen, tak by se na vás ještě mělo určitě dostat. Takže pokud chcete nosit teploměr vždy na zápěstí a moc neutratit, tak se vám dnešní nabídka bude líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.