Značku elektroniky Gocomma máme už nějaký ten pátek svázanou se známým e-shopem Gearbest a z jejich líhně už jsme viděli ledacos. Fušují samozřejmě i do kategorie chytrých nositelností a právě z ní pro vás dnes máme jednu extra slevu. Jedná se o poměrně zajímavé chytré hodinky Gocomma DT21, ke kterým máme navíc ještě drobný slevový kupón navrch k bleskovým prodejům. Takže se na tenhle kousek pojďme podívat blíže.

Chytré hodinky Gocomma DT21 na první pohled vypadají jako klasické „cibule“ a s vhodně zvoleným obrázkem ciferníku by si je klidně někdo mohl splést. Displej je kulatý 1,3-palcový IPS s rozlišením 360×360 pixelů a kryje ho minerální sklíčko. Tělo hodinek je pak kovové s dvojicí tlačítek, které nejsou jen na ozdobu. Kromě obvyklé podpory notifikací a mnoha sportovních režimů se tyto hodinky chlubí pokročilými funkcemi sledování srdeční činnosti, včetně PPG+ECG měření. A jako bonus nabídnou i voděodolnou certifikaci IP68. Vestavěná 300 mAh baterie by měla vydržet až pět dní provozu.

Hodinky jsou k dostání se stříbrným nebo černým zpracováním těla a hnědým, černým nebo červeným řemínkem. Červená verze je jediná silikonová, jinak se jedná o kožené řemínky. Cena pro všechny verze je ale stejná a se slevovým kupónem EJ7PPG5JP4 se dostanete jen na 42.99 dolarů. Za slušivé hodinky s dobrým displejem a širokou škálou funkcí to určitě není špatná cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.