Z dílny čínského Xiaomi už jsme toho viděli opravdu hodně a to se ani spousta jejich produktů oficiálně nepodívá na český trh. Tedy spíše většina jejich produktů, protože záběr firmy je vskutku masivní a zahrnuje i mnoho kuriozit. Ty se často dostanou do hry skrze crowdfundingovou platformu Youpin a dnešní kousek není výjimkou. Takže co byste řekli třeba na univerzální kapesní svítilnu Xiaomi Youpin Nextool ? Ta je navíc k mání se slevou na e-shopu Cafago.

Kapesní svítilna Xiaomi Youpin Nextool na první pohled připomíná spíše světelný meč z legendárních Star Wars a to byl pravděpodobně i záměr tvůrců. Hlavní světelný svazek této svítilny má na nejvyšší nastavení plných 1000 lumenů a dosáhne až do vzdálenosti 240 metrů. Jinak ale svítilna disponuje i bočním reflektorem, který má možnost i červeného podsvícení s maximálním jasem 200 lumenů při klasické bílé. Za své peníze dostanete také odolnou certifikaci IPX4, zvukový alarm o intenzitě až 110dB nebo velmi slušnou kapacitu 2600 mAh baterie nabíjené USB Type-C portem. A poslouží v nouzi i jako powerbanka.

Tento kousek koupíte v univerzální černé barvě a k objednání je jen z čínského skladu. Na druhou stranu se ale se slevovým kupónem CC2540 dostaneme na cenu 21.99 euro, což vůbec není špatné. Tato univerzální svítilna má totiž více možností využití než je obvyklé a určitě se tak bude někomu hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.