Prázdniny už  jsou na svém konci, ale náš pravidelný seriál Vychytávky z Číny dál pokračuje. Jako vždy vám v něm přinášíme další tři tipy na nákup potřebného zboží, ale i toho, na co byste normálně na čínských e-shopech ani nezavadili.

  1. Domácí laser
    Rádi si hrajete a kutíte? A máte pocit, že by se vám mohl někdy hodit praktický domácí laser pro „vypalování“ do různých materiálů? Je malý, snadno přenosný a práci s ním zvládne snad úplně každý. Pořídit si jej můžete za 129,99 USD (zde).
  2. Malý ventilátor
    Trocha rychlého osvěžení v teplých dnech nadcházejícího babího léta určitě přijde k chuti. A to i díky ventilátoru do ruky. Jediné, co mu za cenu 14,99 USD (zde) chybí jsou lamely vrtule, ale i přesto je praktický a vždy po ruce.
  3. Elektrické nůžky
    Pro ty, kteří si rádi usnadní i tu nejjednodušší práci jsou tu elektrické nůžky za velmi přijatelnou cenu 5,88 USD (zde). Naprosto jednoduchým způsobem a poměrně přesně přestřihnete a nebo odstřihnete hned několik různých materiálů.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.